Obnova a modernizace vybavení JSDH Hošťálková

Obec HOŠŤÁLKOVÁ získala dotaci na nákup nových věcných prostředků požární ochrany.  Dotace byla přidělena projektu obce Hošťálková: „Obnova a modernizace vybavení JSDH Hošťálková“. Díky podpoře Zlínský kraj – oficiální stránka a Obec Hošťálková, se podařilo díky dotačnímu titulu Zlínského kraje pro podporu jednotek dobrovolných hasičů nakoupit a obnovit vybavení pro naší jednotku. Celková výše dotace je 335 000 Kč. Realizací projektu byla podpořena jednotka SDH Hošťálková a mimo jiné byla pořízena tato technika:

5x zásahový oblek DEVA
5x zásahová obuv HAIX
5x zásahové rukavice HOLÍK
5x zásahová přilba Gallet + Svítilna PELI
2x dýchací přístroj Dräger
4x náhradní tlaková láhev včetně obalu
1x vysavač pro mokré vysávání
1x digitální ruční radiostanice
1x elektrické kalové čerpadlo
1x plnička protipovodňových pytlů
500x protipovodňový pytel
3x ruční svítilna

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem za možnost tohoto nákupu a opětovné omlazení výbavy JSDH, kdy celá jednotka má již nové bezpečné ochranné prostředky a je také možné nahradit více jak 25let starou dýchací techniku.

Za dodání a skvělou spolupráci děkujeme PROIZS.

Hasiči Hošťálková

modernizace_vybaveni