Asi hoří ve sklepě se dřevem

Dne 2.11.2020 byl naší jednotce vyhlášen poplach k požáru sklepních prostor v obci Ratiboř. Jednotka dle příkazu vyjela s HVS311 CAS a následně s posilovou silou hasičů s HVS312 DA. Jednotka přijela jako první a tak ihned zahájil hasební práce pomocí 1 proudu „C“ vnější cestou, kdy byly plameny vidět z venkovní části budovy. Současně se jednotka dovybavovala na hašení cestou zevnitř. Naši členové za pomocí dýchací techniky vešli do zadýmených prostor těsně před příjezdem jednotky Jablůnka, která si následně převzala hasební cestu zevnitř pomocí jednoho vysokotlakého proudu.

Naše jednotka následně prováděla ve spolupráci s HZS prolití zasažených uskladněných materiálů. Následně po rozhodnutí velitele zásahu stáhla náš „C“ proud a vrátila se zpět na základnu.

Při zásahu nedošlo ke škodě na majetku JSDH Hošťálková, ani zranění osob.