Požár chaty

Dne 12.11.2022 vyhlášen jednotce poplach k požáru nízké budovy s možností 2 osob uvnitř.

Jednotka dle příkazu vyjela s HVS311 CAS a později s HVS312 DA.

Jednotka na místě jako první, potvrzuje požár chatky o rozměru cca 2x3m v plném rozsahu. Nejintenzivnější hoření ze zadní strany v okolí kamen.

Jednotka připravuje vedení B a rozdělovač CBC, na který se připojuje se 2 C proudy JSDH Jablůnka. Po příjezdu HZS si velení přebírá HZS.

Naše jednotka má připravené 2 hasiče s DT, kdy DT nebyla využita a tito členové pomáhají s hasebními pracemi na proudech.

Naše CAS dodává vodu pro likvidaci požáru a provádí osvětlování místa zásahu pomocí osvětlovacího stožáru, za využití elektrocentrály.

Pohyb 2 osob v okolí požářiště nebyl potvrzen.

Jednotka se po lokalizaci požáru a redukci sil vrátila zpět na základnu. Na dohled zůstala místní JPO.

Při události došlo ke škodě na chatce ve výši cca 30 000Kč.
Došlo k proděravění 1 hadice B u naší JPO.
Nedošlo ke zranění osob.